Logowanie

CZĘŚCI SAMOCHODOWE ONLINE

Szukaj w ofercie

Kontakt

Dział sprzedaży
internetowej

tel. 22 718 33 83
kom. 666 034 104
sklep@motopartner.pl
Formularz kontaktowy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
poniedziałek-piątek 8.00-17.00

Katalogi

Do wysyłki pozostało

Możesz złożyć zamówienie
do ostatniej minuty

Śledzenie przesyłek
www.motopartner.waw.pl

Specjalistyczny serwis
aut francuskich

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone w sklepie Motopartner.pl można opłacić na kilka sposobów.

Przy każdym produkcie zaznaczona jest dostępność, jeśli towar jest dostępny w jednym z naszych magazynów zamówienia złożone przed godziną 15 staramy się wysyłać tego samego dnia. Towary dostępne w Magazyn 24h wysyłamy w następnym dniu roboczym od złożenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 15, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla określonej w kartotece ilości towarów. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę sztuk może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić w dłuższym terminie lub w skrajnych przypadkach możemy zrealizować zamówienie tylko cześciowo.

Jeśli przy kartotece towaru wszystkie stany magazynowe są zerowe, to takiego towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Nie możemy również obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

Przesyłki dostarcza firma kurierska POCZTEX. Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Zwykle jest to jeden lub dwa dni robocze.

W niektórych przypadkach zamówiony towar, można także odebrać w wybranym punkcie odbioru osobistego. Czas dostawy towaru z magazynu do punktu odbioru wynosi maksymalnie 2 dni robocze.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

motoShop wersja 2.20.250 ©2004-2019 NIKO