Logowanie

CZĘŚCI SAMOCHODOWE ONLINE

Szukaj w ofercie

Kontakt

Dział sprzedaży
internetowej

tel. 22 718 33 83
kom. 666 034 104
sklep@motopartner.pl
Formularz kontaktowy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
poniedziałek-piątek 8.00-17.00

Katalogi

Do wysyłki pozostało

Możesz złożyć zamówienie
do ostatniej minuty

Śledzenie przesyłek
www.motopartner.waw.pl

Specjalistyczny serwis
aut francuskich

Formy płatności

Zamówienia złożone w sklepie Motopartner.pl można opłacić na kilka sposobów.

PRZY ODBIORZE - ZA POBRANIEM


Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie Punktu Odbioru Osobistego. W wybranych przypadkach sklep Motopartner.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

PRZELEWEM


Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Motopartner.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

PRZELEW ONLINE - DOTPAY


Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Dotpay S.A. (mTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). Jest to najszybsza i najbezpieczniejsza formy zapłaty za zamówienie.

PŁATNOŚĆ KARTĄ - VISA / MASTERCARD


Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Dotpay S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności.

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest pakowane i wysyłane.
Szczegółowe koszty dostawy związane z poszczególnymi formami płatności opisane są w zakładce Koszty Wysyłki.

motoShop wersja 2.20.250 ©2004-2019 NIKO